İnsanı harekete geçiren nedir? Nasıl bazı insanlar kriz zamanında bile enerjik ve dengede hissedebiliyor? Bunun cevabı motivasyonla ilgili. Kendi kendini harekete geçirebilmek anlık bir yükseliş değil; zihin, beden ve duyguları eğiterek yeni alışkanlıklar oluşturmayı gerektirir. Üst düzey performans gösteren tüm insanlar sürekli kendini yeni bilgi ve tekniklerle güncelleyen, değişen koşullara hızlı adapte olmayı öğrenen ve zihnini ortalama insandan daha iyi yönetebilmekte ustalaşan kişidir.

Online konuşmalar dünyanın farklı sektörlerinde devamlı başarı elde eden, ustaca kriz yönetebilen ve yıldız ekipler yaratan şirketlerin kültürleriyle ilgili farklı başlıklardan oluşuyor.

Konuşmaları tek seferlik veya devamlı motivasyon için haftalık olarak talep edebilirsiniz. Her bir konuşma 45dk sürüyor ve alanındaki en başarılı bireylerin ve şirketlerin neden başarılı olduğuna dair kısa eğitimler içeriyor.

FERRARİ, DISNEY, STARBUCKS VE GOOGLE’DAN NELER ÖĞRENEBİLİRSİN?

YÜKSEK PERFORMANS GÖSTEREN GRUPLARIN SIRRI

Tek seferlik başarı şans olabilir. Uzun vadede defalarca başarı elde etmiş şirketlerinki ise özel bir kültürün ürünüdür. Bu kültür çalışana yeni beceriler kazandıran, kişisel gelişimine katkıda bulunan ve onu ustalıa doğru yükselten iyi düşünülmüş adımların ürünüdür. Bu konuşma yüksek performans gösteren dünyaca ünlü ekiplerin motivasyon, gelişim ve kriz yönetimi gibi hayati becerilerini nasıl geliştirdiklerine odaklanır.

ZOR ZAMANLARDA YENİ BECERİLER GELİŞTİRMEK

KORKUDAN AKIŞA GEÇMENİN YOLLARI

Doğada hayatta kalan tüm canlıların ortak bir özelliği vardır: uyum sağlamak. Bu özellik sayesinde tehlikeli koşullara hızlı adapte olur, hayatta kalmak için yeni beceriler geliştirir ve kendilerine adaletsiz bir avantaj sağlarlar. Bu konuşmada krizlerin en çok sarstığı araç firmalarının attığı adımlardan, takım ruhunu nasıl beslediklerinden ve stresi motivasyona dönüştürmenin yollarından bahsediyorum.

YÜKSEK ENERJİYLE YAŞAMAK

STRESİ AZALTIP MOTİVASYONU YÜKSELTMENİN YOLLARI

Stres çağın en çok yanlış anlaşılmış kelimesidir. Yorgunluk, kaygı ve tükeniş de stresten geriye kalan artıklardır. Bu konuşmada zihin ve stres arasındaki ilişkiden, stresi azaltmanın pratik yollarından ve hayatını daha mutlu bir seviyeye yükeltmeye yardımcı araçlardan bahsediyorum.

MUHTEŞEM UYUMSUZLAR

KRİZLERİ FIRSATA DÖNÜŞTÜREN ŞİRKETLERDEN NE ÖĞRENEBİLİRSİN ?

Nasıl oluyor da bazı sektör devleri kriz anında yerle bir olurken diğerleri daha da yükseliyor? Orijinal şirketleri diğerlerinden ayıran ve rekabetüstü bir pozisyona yükselten ne? Öyle görünüyor ki bunun cevabı kriz anında verilen doğru tepkilerde yatıyor. Bu konuşmada Sony, Pepsi, Apple ve Bridgewater gibi şirketlerin kriz yönetim teniklerinden ve arkaplanda işleyen düşünme sisteminden bahsediyorum.

Kurumsal Onlin Konuşmalar için info@psikologhasanarslan.com adresinden veya 0 533 513 08 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Share This